Tablet Tab A11 Pro 4G 11" 8/128GB Space Grey z ładowarką, RTULE110AXB11P8
Producent: ULEFONE | Kod produktu: RTULE110AXB11P8
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 6975326662864
  • Akcesoria w zestawie: 0.00
  • Aparat - Przód: 8.00
  • Aparat - Tył: 16.00
do pełnej specyfikacji
TAB A11 PRO
Smukły i nowoczesny design
Ulefone Tab A11 Pro waży zaledwie 500 g i ma smukłą obudowę o grubości 7,6 mm. Kolor Space Grey to idealny...
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 5 szt.
TAB A11 PRO
Smukły i nowoczesny design
Ulefone Tab A11 Pro waży zaledwie 500 g i ma smukłą obudowę o grubości 7,6 mm. Kolor Space Grey to idealny wybór dla osób ceniących elegancki styl.
Aluminiowa obudowa najwyższej klasy
Wyświetlacz 11 FHD+
Krystalicznie czysty obraz
11-calowy ekran zapewnia wciągające wrażenia wizualne i żywe kolory. Inteligentne oprogramowanie automatycznie kontroluje emisję niebieskiego światła, zmniejszając zmęczenie oczu użytkowników. 90Hz: Częstotliwość odświeżania 207: PPI 83%: Współczynnik proporcji ekranu do obudowy 1920 x 1200: Rozdzielczość 400 nitów: Jasność Redukcja światła niebieskiego: Ekran przyjazny dla oczu
Podzielony ekran
Jednoczesna obsługa większej liczby zadań
Obsługa Widevine LI
Ciesz się wysoką jakością obrazu z YouTube, Netflix i Disney+
Wytrzymała obudowa
Tab A11 Pro posiada wzmocnioną obudowę, która zapewnia wysoką odporność na zginanie i łamanie.
Poczwórne głośniki stereo
Dźwięk na najwyższym poziomie
Pojemna bateria 8800 mAh
Pojemna bateria 8800 mAh pozwala na nieprzerwaną pracę i rozrywkę bez konieczności częstego ładowania. Dzięki obsłudze szybkiego ładowania 18W, odzyskasz energię w kilka chwil. 480 H: w trybie czuwania 48 H rozmów 36 H odtwarzania muzyki
Do 16 GB pamięci RAM
Płynna wydajność
Do 256 GB pamięci ROM
Przechowuj wszystkie ulubione multimedia i pliki z 256 GB pamięci ROM.
Do 1TB pamięci ROM
Procesor MediaTek Helio G99 6nm
Najwyższa wydajność
MediaTek Helio G99 wyróżnia się niezwykłym wynikiem w benchmarku AnTuTu wynoszącym aż 416 194 punktów. Dzięki zaawansowanej technologii 6 nm, procesor jest energooszczędny i zapewnia płynną pracę wielozadaniową. Ośmiordzeniowy: procesor Do 2,2 GHz: Prędkości zegara 6nm: Zaawansowany proces technologiczny 416 194: Wynik AnTuTu
Aparat główny 16 MP
Uchwyć każdy moment
Przedni aparat 8 MP
Wysoka jakość rozmów wideo
Przedni aparat Tab A11 Pro umożliwia prowadzenie wysokiej jakości rozmów wideo.
Podwójna sieć 4G LTE
Tab A11 Pro posiada dwa gniazda SIM obsługujące łączność 4G LTE.
Niesamowicie szybkie WiFi 6
Najnowszy system operacyjny Android 14
Bardziej spersonalizowany, bezpieczniejszy i wygodniejszy w obsłudze
Ekosystem Ulefone
Inteligentna klawiatura
Etui z TPU
Codzienna ochrona
Etui z TPU chroni urządzenie przed uderzeniami i upadkami.
Smart Book Cover
2-w-l Pokrowiec i podstawka
*Etui z TPU i Etui Smart Book Cover są sprzedawane oddzielnie
Armor Mount Max
Wielofunkcyjny uchwyt samochodowy na tablet
*Uchwyt Armor Mount Max jest sprzedawany oddzielnie
Dodatkowe funkcje
Gwarantowana wytrzymałość
Model:
Przekątna ekranu (urz.mobilne): 11"
Rozdzielczość (urz.mobilne): 1920 x 1080
Pozostałe parametry wyświetlacza: Wieloekranowy wyświetlacz LCD Multi-Touch z technologią IPS Częstotliwość odświeżania: 90Hz
System operacyjny (urz.mobilne): Android 14
Procesor (urz.mobilne): Octa Core
Rodzina procesora: MediaTek Helio G99
Taktowanie procesora: 2
Taktowanie procesora (Boost): 2.2
Pozostałe informacje o procesorze: MediaTek Helio G99 MediaTek MT8781 Architektura procesora: 2 x Arm Cortex-A76 2,2 GHz, 6 x Arm Cortex-A55 2,0 GHz Częstotliwość procesora: Octa(8) Core, do 2,2 GHz GPU: ARM Mali-G57 Częstotliwość GPU: do 1 GHz
Zainstalowana pamięć RAM: 8
Pamięć wewnętrzna: 128
Czytnik kart pamięci (tak/nie): Tak
Typ kart pamięci: microSD
Standard pamięci SD / CF: SD (8MB - 4GB), SDXC ( > 32GB), SDHC (4GB - 32GB)
Aparat fotograficzny: Tak
Aparat - Przód: 8
Aparat - Tył: 16
Szczegółowe dane aparatu:
Komunikacja (tablety): Wi-Fi (802.11ax), Bluetooth 5.2, LTE (4G)
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: Wbudowany
Karta SIM: Nano
GPS: Tak
Gniazda we/wy: 1 x USB (Type C), 1 x 3,5 mm minijack