Tablet Tab A11 4G 11" 4/128GB Space Grey z ładowarką, RTULE100AXBA11G
Producent: ULEFONE | Kod produktu: RTULE100AXBA11G
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 6975326663670
  • Akcesoria w zestawie: 0.00
  • Aparat - Przód: 8.00
  • Aparat - Tył: 16.00
do pełnej specyfikacji
Ulefone A11
Smukły i nowoczesny design
Ulefone Tab A11 waży zaledwie 500 g i ma smukłą obudowę o grubości 7,6 mm. Kolor Space Grey to idealny wybór...
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 7 szt.
Ulefone A11
Smukły i nowoczesny design
Ulefone Tab A11 waży zaledwie 500 g i ma smukłą obudowę o grubości 7,6 mm. Kolor Space Grey to idealny wybór dla osób ceniących elegancki styl.
Aluminiowa obudowa najwyższej klasy
Wyświetlacz 11 FHD+
Podzielony ekran
Jednoczesna obsługa większej liczby zadań
Obsługa Widevine LI
Ciesz się wysoką jakością obrazu z YouTube, Netflix i Disney+
Wytrzymała obudowa
Tab A11 posiada wzmocnioną obudowę, która zapewnia wysoką odporność na zginanie i łamanie.
Poczwórne głośniki stereo
Dźwięk na najwyższym poziomie
Pojemna bateria 8800 mAh
Pojemna bateria 8800 mAh pozwala na nieprzerwaną pracę i rozrywkę bez konieczności częstego ładowania. Dzięki obsłudze szybkiego ładowania 18W, odzyskasz energię w kilka chwil.
Do 12GB pamięci RAM
Płynna wydajność
Do 256 GB pamięci ROM
Przechowuj wszystkie ulubione multimedia i pliki z 256GB pamięci ROM.
*Dostępna jest również wersja 128 GB.
Do 1TB pamięci ROM
*8GB pamięci wirtualnej można aktywować w Ustawieniach. Karta microSD nie jest dołączona do zestawu.
Procesor Unisoc T620
Najwyższa wydajność
Aparat główny 16MP
Uchwyć każdy moment
Przedni aparat 8MP
Wysoka jakość rozmów wideo
Przedni aparat w Ulefone Tab A11 umożliwia prowadzenie wysokiej jakości rozmów wideo.
Podwójna sieć 4G LTE
Tab A11 posiada dwa gniazda SIM obsługujące łączność 4G LTE.
Niesamowicie szybkie WiFi 6
Najnowszy system operacyjny Android 14
Bardziej spersonalizowany, bezpieczniejszy i wygodniejszy w obsłudze
Ekosystem Ulefone
Inteligentna klawiatura
Etui z TPU
Codzienna ochrona
Etui z TPU chroni urządzenie przed uderzeniami i upadkami.
Smart Book Cover
2-w-1 Pokrowiec i podstawka
*Etui z TPU i Etui Smart Book Cover są sprzedawane oddzielnie.
Armor Mount Max
Wielofunkcyjny uchwyt samochodowy na tablet
*Uchwyt Armor Mount Max jest sprzedawany oddzielnie.
Gwarantowana wytrzymałość
Model:
A11
Przekątna ekranu (urz.mobilne): 11"
Rozdzielczość (urz.mobilne): 1920 x 1200
Pozostałe parametry wyświetlacza: IPS Częstotliwość odświeżania: 90Hz
System operacyjny (urz.mobilne): Android 14
Procesor (urz.mobilne): Octa Core
Taktowanie procesora: 2.2
Pozostałe informacje o procesorze: Unisoc T620 Architektura procesora: 2x Cortex-A75, 2,2 GHz + 6x Cortex-A55, 1,8 GHz Częstotliwość procesora: Octa(8) Core, do 2,2 GHz GPU: Arm Mali-G57 Częstotliwość GPU: 850 MHz
Zainstalowana pamięć RAM: 4
Pamięć wewnętrzna: 128
Czytnik kart pamięci (tak/nie): Tak
Typ kart pamięci: microSD
Standard pamięci SD / CF: SD (8MB - 4GB), SDHC (4GB - 32GB), SDXC ( > 32GB)
Aparat fotograficzny: Tak
Aparat - Przód: 8
Aparat - Tył: 16
Szczegółowe dane aparatu:
Aparat główny
Komunikacja (tablety): LTE (4G), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 5.0
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G: Wbudowany
Funkcja telefonu komórkowego : Tak
Karta SIM: Nano
GPS: Tak
Gniazda we/wy: 1 x USB (Type C), 1 x 3,5 mm minijack