Ładowarka sieciowa ILUC65 GaN 65W USB-C biała, ASIBXLUILC65W00
Producent: Ibox | Kod produktu: ASIBXLUILC65W00
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 5903968680602
  • Długość przewodu: 1.50
  • Kolor (wyliczeniowy): 0.00
  • Pasuje do: 0.00
do pełnej specyfikacji
Ładowarka sieciowa 65 W
GaN Power Delivery
Moc 65 W umożliwiająca ładowanie zarówno telefonów jak i laptopów w niewielkiej ładowarce...
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 15 szt.
Ładowarka sieciowa 65 W
GaN Power Delivery
Moc 65 W umożliwiająca ładowanie zarówno telefonów jak i laptopów w niewielkiej ładowarce dzięki zastosowaniu technologii GaN. Ładowarka posiada dwa gniazda USB-C oraz jedno gniazdo USB-A i wspiera wiele standardów ładowania jak Power Delivery 3.0 czy Quick Charge 4.0+. Naładuj swoje urządzenia jeszcze szybciej! Dostępna jest w kolorze czarnym oraz białym.
Kabel do szybkiego ładowania w zestawie
Wsparcie dla różnych urządzeń
Ładowarka wspiera wszystkie najpopularniejsze standardy ładowania. Są to: Power Delivery 3.0 PPS (Programmable Power Supply) USB BC1.2 DCP Quick Charge 3.0/4.0+ Huawei FCP/SCP Samsung AFC Apple 2.4A Apple 27W PD
Rodzaj ładowarki: Sieciowa
Długość przewodu: 1.5
Złącza: 2 x USB (Type C), 1 x USB 2.0
Pasuje do:
Uniwersalna
Kolor (wyliczeniowy): Biały
Pozostałe parametry: Wejście: 100-240V~50/60Hz 1.5A Wyjście C1: 3.3-11V 3A, 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 3.25A - 65W max Wyjście C2: 3.3-11V 3A ,5V 3A,9V 3A,12V 2.5A,15V 2A,20V 1.5A - 33W max Wyjście USB-A 4.5V 5A, 5V 4.5A , 9V 3A, 12V 2.5A, 15V 2A, 20V 1.5A - 30W max