Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250, NULAGSW24100001
Producent: Lanberg | Kod produktu: NULAGSW24100001
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 5901969440300
  • Architektura sieci (switche): 0.00
  • Bufor pakietów: 4.00
  • Klasa przełącznika: 0.00
do pełnej specyfikacji
SWITCH RSFE-24P-2C-250 24X 100MB POE+/2X COMBO RACK 19" GIGABIT ETHERNET 250W
DLA NIEGO ZASILANIE TO NIE PROBLEM: PROSTY I FUNKCJONALNY SWITCH POE+ LANBERG
Przełącznik PoE+ jest...
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 10 szt.
Oprócz pierwotnej funkcji przełącznika, czyli obsługi ruchu ramek Ethernet między portami, dodatkowo zapewnia zasilanie każdego urządzenia w standardzie PoE/PoE+ - 802.3af oraz at. Umożliwia to dostarczanie do urządzeń mocy łącznie nawet do 250 W. A to wszystko razem z równoczesną transmisją danych do nich.
ROZWIĄZANIE BEZ KOMPROMISÓW - REALNY BUDŻET POE: 250 W
Switch został wyposażony łącznie w 28 portów, w tym 24 porty PoE+ (Fast Ethernet) oraz 2 Uplink (Combo Gigabit). Przemyślana konstrukcja i dbałość o jakość komponentów zapewnia użytkownikowi aż do 250 W całkowitej realnej mocy dla urządzeń końcowych, co oznacza możliwość podłączenia równocześnie: 16 urządzeń w standardzie IEEE 802.3af (max. 15 W per port) lub, 8 urządzeń w standardzie IEEE 802.3at (max. 30 W per port).
INTELIGENTNA FUNKCJA ODŁĄCZANIA PORTÓW POE
TRYB EXTEND DO 250 METRÓW Z VLAN
4 kV OCHRONY PRZECIWPRZEPIĘCIOWEJ
Mając na uwadze bezpieczeństwo urządzeń, jak i ich użytkowników, Lanberg wyposażył przełącznik w zintegrowany układ ochronny przeciw wyładowaniom, gwarantujący zabezpieczenie 4 kV wszystkim portom, skutecznie zmniejszając ich uszkodzenia z powodu gwałtownego wzrostu napięcia.
KOMPLET MONTAŻOWY W ZESTAWIE - USZY DO 19"
Lanberg wprowadził komplet akcesoriów do wszechstronnego montażu swoich przełączników. W RSFE-24P-2C-250 dostarczone zostały uszy montażowe do szaf 19" oraz komplet śrub montażowych (za wyjątkiem M6). Umożliwia to szersze zastosowanie oraz większą swobodę instalacji switchy serii RS.
Klasa przełącznika: Niezarządzalny
Zastosowanie (switche): Średnie i duże firmy (powyżej 16 portów)
Architektura sieci (switche): GigabitEthernet, FastEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps: 24
Liczba portów 10/100/1000 Mbps: 2
Liczba portów PoE (PoE + PoE+): 24
Liczba portów COMBO: 2
Liczba portów SFP: 2
Port konsoli: Nie
Przepustowość (switche Gbps): 8.8
Prędkość przekazywania (Mpps): 6.55
Bufor pakietów: 4
Rozmiar tablicy adresów MAC: 8000
Obsługa ramek Jumbo: Tak
Rozmiar ramki Jumbo: 9.216
Możliwość łączenia w stos: Nie
Pozostałe funkcje: Inteligentna funkcja odłączania portów PoE Tryb Extend VLAN
Typ obudowy: Rack (Switche/UPS)
Wentylator (switche): Tak
Zasilacz (switche): Wewnętrzny
Pobór mocy: 250
Zasilanie: Wymogi zasilania: 100~240V AC Całkowity budżet PoE: 250 W Maksymalna moc na port: 30 W
Wymiary:
207 x 320 x 44 mm