Serwer ML110 Gen11 5416S 1 32GB 8SFF P55641-421, RSHPESTML110007
Producent: Hewlett Packard Enterprise | Kod produktu: RSHPESTML110007
  • Dostępność: Nie
  • EAN: 4549821543052
  • Częstotliwość pamięci serw.: 4800.00
  • Format szerokości dysku: 2.00
  • Głębokość: 58.70
do pełnej specyfikacji
Serwer HPE ProLiant ML110 Gen11 5416S 2.0GHz 16-core 1P 32GB-R VROC 8SFF 1000W RPS
HPE P55641-421 to gotowy do pracy serwer typu tower z linii HPE ProLiant ML110 Gen11
Oto...
Przewiń do pełnego opisu
Oto szczegółowy opis serwera: Model: HPE ProLiant ML110 Gen11 Numer części producenta: P55641-421 Format: Tower (wieża) Procesor: Intel Xeon-G 5416S (16 rdzeni, 2,0 GHz) Pamięć RAM: 32 GB (jeden moduł 32GB) Dyski twarde: Brak w zestawie (maksymalnie 8 dysków 2,5" SFF) Kontroler RAID: Opcjonalny (brak w zestawie podstawowym) Zasilacz: 1000W
Cechy serwera HPE P55641-421: Kompaktowa budowa: Idealny do małych i średnich biur oraz środowisk o ograniczonej przestrzeni. Wydajny procesor: Intel Xeon-G 5416S zapewnia odpowiednią moc obliczeniową do obsługi różnych zadań. 16-Core (2.00GHz 30MB) Pamięć RAM DDR4: Możliwość rozbudowy pamięci RAM w celu zwiększenia wydajności. Obsługa wielu dysków: Możliwość instalacji do 8 dysków 2,5" SFF, co zapewnia elastyczność i skalowalność pamięci masowej. Zasilanie 1000W: Gwarantuje stabilne działanie serwera nawet przy wymagających obciążeniach.
Model:
HPE ProLiant ML110 Gen11
Chipset:
Intel C741
Liczba zainstalowanych procesorów: 1 szt.
Maks. obsługiwana liczba procesorów: 1 szt.
Seria procesora serw.: Intel Xeon
Model procesora serw.: 5416S
Taktowanie procesora: 2
Liczba rdzeni procesora: 16C
Pozostałe informacje o procesorze:
Intel Xeon Gold 5416S (16 core, 2.0 GHz, 150W)
Zainstalowana pamięć RAM: 32
Maks. wielkość pamięci: 1
Typ pamięci serw.: DDR5
Rodzaj pamięci serw.: Registered, ECC
Częstotliwość pamięci serw.: 4800 MHz