Zasilacz GPS-500A8 500W, KZCHFZ5GPS500A8
Producent: Chieftec | Kod produktu: KZCHFZ5GPS500A8
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 4710713239531
  • Ilość złącz zas. MOLEX: 3.00
  • Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 1.00
  • Ilość złącz zas. SATA: 3.00
do pełnej specyfikacji
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 19 szt.
Moc zasilacza: 500 W
Wentylator: 12 cm
PFC: Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX: 3
Ilość złącz zas. SATA: 3
Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 1
Ilość złącz zas. 8-pin 12V: 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin: 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 1
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin: 0
Złącze zas. MB: 20 + 4 pin
Wersja ATX: 2.3
Wymiary:
140 mm x 150 mm x 87 mm