Zasilacz 500 W CUBE II 12 CM FAN, KZIBXZ500000001
Producent: Ibox | Kod produktu: KZIBXZ500000001
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 5901443051978
  • Certyfikat 80+: 0.00
  • Ilość złącz zas. MOLEX: 4.00
  • Ilość złącz zas. SATA: 3.00
do pełnej specyfikacji
Zasilacz 500 W CUBE II 12 CM FAN
Zasilacz ATX 2.2 o mocy 500W. Duża ilość zabezpieczeń, w tym: UVP ( podnapięciowe ) / OVP ( przeciwprzepięciowe ) / SCP ( ...
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 4 szt.
Zasilacz ATX 2.2 o mocy 500W. Duża ilość zabezpieczeń, w tym: UVP ( podnapięciowe ) / OVP ( przeciwprzepięciowe ) / SCP ( przeciwzwarciowe ) / OPP ( przeciwprzeciążeniowe ) / OCP ( nadprądowe ) / OTP ( termiczne ) oraz AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora). Dysponuje rozłączalną wtyczką zasilania (20+4) umożliwiającą podłączenie do płyt głównych z zasilaniem 20-pinowym jak i 24-pinowym. Posiada czteropinową wtyczkę EPS.
Moc zasilacza: 500 W
Wentylator: 12 cm
PFC: Pasywny
Ilość złącz zas. MOLEX: 4
Ilość złącz zas. Floppy: 0
Ilość złącz zas. SATA: 3
Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 1
Ilość złącz zas. 8-pin 12V: 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin: 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin: 0
Złącze zas. MB: 20 + 4 pin
Zasilacz modularny: Nie
Wymiary:
150 x 140 x 85 mm