GPS-700A8 700W ATX-12V,12cm, active PFC, KZCHFZ7GPS700A8
Producent: Chieftec | Kod produktu: KZCHFZ7GPS700A8
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 4710713239579
  • Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1.00
  • Ilość złącz zas. MOLEX: 2.00
  • Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2.00
do pełnej specyfikacji
GPS-700A8 SERIA SMART
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 30 szt.
GPS-700A8 SERIA SMART
Moc zasilacza: 700 W
Wentylator: 12 cm
PFC: Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX: 2
Ilość złącz zas. SATA: 6
Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V: 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin: 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin: 0
Złącze zas. MB: 20 + 4 pin
Zasilacz modularny: Nie
Wymiary:
140 x 150 x 87mm
Format (zasilacze): ATX
Wersja: Box
Uwaga: CE+WEEE
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 4710713239579