GPS-600A8 600W ATX-12V,12cm, actice PFC, KZCHFZ6GPS600A8
Producent: Chieftec | Kod produktu: KZCHFZ6GPS600A8
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 4710713239555
  • Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1.00
  • Ilość złącz zas. Floppy: 1.00
  • Ilość złącz zas. MOLEX: 2.00
do pełnej specyfikacji
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 22 szt.
Moc zasilacza: 600 W
Wentylator: 12 cm
PFC: Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX: 2
Ilość złącz zas. Floppy: 1
Ilość złącz zas. SATA: 4
Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V: 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin: 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin: 0
Złącze zas. MB: 20 + 4 pin
Wymiary:
140 mm x 150 mm x 87 mm
Format (zasilacze): ATX
Wersja: Box
Uwaga: CE+WEEE
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 4710713239555