Monitor TF1215MC-B1 12cali IPS, HDMI, DP, VGA, IP65, poj.10pkt, 450cd/m2, ULIIY012ITF15B1
Producent: IIYAMA | Kod produktu: ULIIY012ITF15B1
FKarta informacyjna produktu
  • Dostępność: Tak
  • EAN: 4948570118007
  • Akcesoria w zestawie: 0.00
  • Certyfikaty: 0.00
  • Czas reakcji new: 25.00
do pełnej specyfikacji
IIYAMA ProLite TF1215MC-B1
12.1-calowy monitor użytkowy PCAP z 10 punktami dotyku
ProLite TF1215MC-B1 Open Frame ze wzmocnionym panelem gwarantuje wysoką trwałość...
Przewiń do pełnego opisu
Cena: Zaloguj się
Produkt dostępny w ilości 1 szt.
IIYAMA ProLite TF1215MC-B1
Semi outdoor solution
Dotyk przez szkło
Model:
ProLite TF1215MC-B1
Proporcje obrazu: 4:3
Przekątna ekranu 2: 12.1'
Typ matrycy: TFT IPS (IPS)
Ekran dotykowy: Tak
Obszar widzialny w pionie: 184.3
Obszar widzialny w poziomie: 245.8
Plamka matrycy: 0.24
Rozdzielczość: 1024 x 768 (XGA)
Czas reakcji new: 25
Jasność: 450
Kontrast statyczny: 1 000:1
Częstotliwość pozioma min.: 31.4
Częstotliwość pozioma max.: 60
Częstotliwość pionowa min.: 56
Częstotliwość pionowa max.: 75
Kąt widzenia poziomy: 178
Kąt widzenia pionowy: 178
Ilość kolorów: 16,2 mln
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
Kamera internetowa: Brak
Certyfikaty: CE, EAC, ErP, RoHS, WEEE
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 10
Klasa energetyczna: F
Kolor (wyliczeniowy): Czarny
Wysokość: 248
Szerokość: 308.5
Głębokość: 41.5
Waga: 2.1
Pozostałe parametry: Zasilanie: DC 12 V Grubość szkła: 3.15mm Twardość szkła: 7H Odporność na kurz i wodę: IP65 (front) Punkty dotykowe 10 (HID, wymaga kompatybilnego systemu operacyjnego)